رفع اشکال

* قابل توجه اولیاء بزرگوار و دانش آموزان عزیز:

جهت آمادگی دانش آموزان در امتحانات نوبت اول، کلاسهای رفع اشکال طبق برنامه زیر در اسکای روم تشکیل میگردد. از اولیاءبزرگوار تقاضا دارد بر حضور و استفاده عزیزانمان تاکید و نظارت فرمایند.

کلاس رفع اشکال

قابل توجه دانش آموزان عزیز پایه نهم

کلاس رفع اشکال عربی آقای آتش امروز 99/10/04 ساعت 4 تا 7 شب در اسکای روم تشکیل می شود

نکات امتحانات نوبت اول

✅ اولیاء محترم لطفاً توجّه فرمائید

با توجه به فرارسیدن زمان امتحانات نوبت اول، انتظار ما این است که با ایجاد محیطی آرام و مهم جلوه دادن امتحانات زمینه را جهت مطالعه و تمرین بیشتر فرزندتان فراهم نمائید.

🌺1- یکی از راه های مهم جلوه دادن  امتحانات،تعطیل کردن تمام برنامه های تفریحی (اعم از تماشای فیلم، استفاده غیردرسی از کامپیوتر و موبایل) و میهمانی های خصوصی و فامیلی می باشد.

🌺 2- حضور به موقع سرجلسه آزمون نقش مؤثری در برقراری آرامش ذهن فرزندتان در روز امتحان دارد. پس یک ربع قبل از امتحان آماده دریافت سؤالات در لینک های اعلام شده باشند.

🌺 3- در روز امتحان هر درس کلاس های آن روز تعطیل خواهد بود و در روزهایی که امتحان نیست کلاس های آنلاین طبق برنامه هفتگی تشکیل می شود.

🌺 4- قبل از پایان زمان امتحان، پاسخ نامه ها به آدرسی که پائین برگه سؤال مشخص شده ارسال گردد و در ارسال پاسخ تأخیری نداشته باشند.

🌺 5- به فرزندتان توصیه فرمائید با اتکال به خداوند بزرگ و با آرامش، با خطی خوانا و با حوصله به سؤالات پاسخ دهند و قبل از ارسال پاسخ یکبار دیگر  مطالب نوشته شده  را مرور نمایند.( نام و نام خانوادگی و نام کلاس را فراموش نکنند)

🌺 6- محیط مناسب برای مطالعه فرزندتان فراهم فرمائید.

🌺 7- در زمان برگزاری آزمون از هرگونه کمک و راهنمایی خودداری فرمائید تا امتحان به صورت واقعی برگزار شود.

🌺 8- با توجه به برنامه امتحانات که در سایت و کانال مدرسه اعلام شده، برنامه ریزی برای مطالعه به موقع دانش آموزان انجام گردد.

🌸🌸 سربلندی و موفقیت شما و دانش آموزان عزیز آرزوی قلبی ماست 🌸🌸

برنامه امتحانات نوبت اول

لینک کلاسهای برگزاری امتحانات نوبت اول

پایه هفتم:           www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam7

پایه هشتم:          www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam8

پایه نهم:            www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam9

کارنامه آذرماه

اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

کارنامه آذرماه آماده شده در همین سایت در قسمت پنل دانش آموزان قابل مشاهده است.( نام کاربری و رمز عبور کد ملی دانش آموز است )

* در رابطه با کارنامه این ماه موارد ذیل جهت استحضار اعلام می گردد:

1- با توجه به عدم حضور دانش آموزان در مدرسه و کلاس نمرات بر اساس پرسش های کلاسی، حل تمرین، حضور در کلاس و امتحانات به عمل آمده توسط همکاران ارجمند اعلام گردیده است.

2- در صورتیکه اعتراضی دارید در گروه یا در کلاس ها با دبیران محترم مطرح فرمائید. اگر دبیر مربوط نسبت به تغییر نمره اقدام کردند کارنامه اصلاح و اعلام می شود. درصورت نیاز جهت بررسی بیشتر با دفتر مدرسه تماس بگیرید.

3- از تاریخ 6  دیماه امتحانات نوبت اول شروع می شود.برنامه امتحان تا پایان هفته اعلام می گردد.

4- غیبت های غیرموجه، تأخیر در ورود و ترک زودهنگام کلاس در نمره انضباط دخالت داده شده است.

5- انتظار داریم اولیاء بزرگوار نسبت به ضعف وضعیت درسی دانش آموزان در بعضی از دروس حساس بوده و با دبیران محترم برای افزایش یادگیری همکاری لازم را داشته باشند.

فرم رفتار در منزل

هدایت تحصیلی

دانش آموزان عزیز پایه نهم می توانید مطالب مربوط به هدایت تحصیلی و انتخاب رشته را در فایل زیر مشاهده کنید.

فایل های ضمیمه :

نتایج

با سلام و تشکر صمیمانه از همکاریهای ارزشمند اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز که در امر انتخابات انجمن اولیا و مربیان و شورای دانش آموزی مساعدت شایسته مبذول فرمودند، بر اساس بخشنامه ها و انتخابات غیرحضوری و نظر شورای دبیرستان نتایج به شرح زیر حضورتان اعلام می گردد.

انجمن اولیا و مربیان

شورای دانش آموزی