واکسن

 قابل توجه اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز
بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش روز سه شنبه مورخ ۱٤٠٠/۰۹/۰۹ گروه واکسیناسیون وزارت بهداشت در دبیرستان حکیم سنایی حضور می یابند. دانش آموزانی که تمایل به زدن واکسن دارند می توانند به اتفاق یکی از اولیاء خود و همراه داشتن شناسنامه از ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ به مدرسه مراجعه کنند.

ساعت برگزاری کلاس ها

قابل توجه اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

از روز دوشنبه 1400/09/08  کلاسهای حضوری و غیرحضوری(آنلاین) به شرح زیر تشکیل می گردد:

زنگ اول: از ساعت 8:15 لغایت 9:30

15 دقیقه استراحت

زنگ دوم: از ساعت 9:45  لغایت 11

15 دقیقه استراحت

زنگ سوم: از ساعت 11:15 لغایت 12:30

بازگشایی مدارس

✅ قابل توجه اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

کلاس های حضوری و غیرحضوری( آنلاین ) دبیرستان از روز چهارشنبه  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ طبق جداول زیر تشکیل می گردد. تقاضا دارد به خاطر سلامت و آرامش خود و دیگران به نکات زیر توجه خاص مبذول و به طور کامل رعایت فرمائید:

 ۱- حضور دانش آموزان در مدرسه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده توسط مسئولین ستاد کرونا می باشد ( استفاده از ماسک، دست کش، مواد ضدعفونی، لوازم التحریر اختصاصی، همراه داشتن بطری آب و مواد خوراکی مورد نیاز با توجه به بسته بودن بوفه و آبخوری دبیرستان الزامی است)

 ۲- در صورتی که دانش آموزان یا خانواده محترم ایشان دارای کوچکترین علائم بیماری هستند به هیچ وجه نباید در مدرسه حضور یابند و بعد از بهبودی لازم است با گواهی پزشکی مبنی بر سلامت در مدرسه حاضر شوند.

 ۳- مسئولیت رفت و آمد دانش آموزان به عهده اولیاء بزرگوار می باشد.

 ۴- ساعت شروع کلاس طبق برنامه هفتگی اعلام شده در کانال و سایت دبیرستان ۸:۱۵ تا ۱۲:۴۰ می باشد. حضور به موقع در کلاس، نداشتن غیبت و رعایت آئین نامه ها و مقررات محیط آموزشی ضروری است.

 ۵- با توجه به باز بودن پنجره کلاس ها استفاده از لباس گرم ساده و مرتب مطابق با شخصیت دانش آموزان توصیه می گردد.

 ۶- موبایل دانش‌آموزان هنگام ورود دریافت و پس از خاتمه کلاس تحویل می گردد. تقاضا دارد پشت تلفن همراه مشخصات دانش آموز نوشته شود.

 با سپاس و تشکر از همکاری ارزشمند شما

برنامه امتحانات آذرماه

اولیاء ارجمند و دانش آموزان عزیز در زمان برگزاری امتحانات آذر ماه به نکات زیر توجه فرمایید:

۱- این امتحانات قبل از امتحانات نوبت اول می باشد بنابراین با آمادگی کامل شرکت فرمایید تا در زمان برگزاری نوبت اول که نمرات در کارنامه ثبت می شود مشکلی نداشته باشید.

۲- به زمان برگزاری آزمون ها با دقت توجه فرمایید.

۳- به تعداد صفحات سوال دقت نمائید  تا در هنگام ارسال پاسخ، صفحه ای فراموش نشود.

۴- پاسخنامه امتحان را به آدرسی که دبیر مشخص می فرماید و یا شماره ای که اعلام می‌کند به موقع و در زمان خودش ارسال نمایید. پاسخنامه های بعد از زمان مقرر تصحیح نمی شود.(جواب سوالات را حتما با خودکار آبی و خوش خط و خوانا بنویسید)

۵- تصویری که از پاسخ نامه می گیرید برای ارسال به دبیران محترم واضح و روشن باشد همراه با نام و نام خانوادگی و کلاس، در غیر این صورت قابل تصحیح نمی باشد.تصویر کج نباشد و بعضی از قسمت‌های آن سیاه و تار نباشد.( ترجیحاً تصویر با برنامه camscaner باشد)

۶- بخشی از نمرات هر آزمون به فعالیت در کلاس، حضور به موقع و عدم ترک کلاس و پاسخ به سوالات دبیران می باشد که در نمره آذرماه و مستمر نوبت اول دخالت داده می شود.

۷- از اولیاء محترم تقاضا می شود که در زمان برگزاری آزمون محیطی را فراهم نمایند که دانش‌آموزان استرس و نگرانی نداشته باشند.

به امید موفقیت فرزندان عزیز شما در همه عرصه های زندگی

نتایج انتخابات شورای دانش آموزی

دانش آموزان عزیز
با سلام و تشکر صمیمانه از همکاریهای ارزشمند شما در امر انتخابات شورای دانش آموزی، نتایج به شرح زیر حضورتان اعلام می گردد

کارنامه آبان ماه 1400

اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

 کارنامه آبان ماه آماده شده و در همین سایت در قسمت پنل دانش آموزان قابل مشاهده است.
( نام کاربری و رمز عبور کد ملی دانش آموز است )

✔️ در رابطه با کارنامه این ماه موارد ذیل جهت استحضار اعلام می گردد:

 ۱- با توجه به عدم حضور دانش‌آموزان در مدرسه و کلاس نمرات بر اساس پرسش های کلاسی، حل تمرین، حضور در کلاس و امتحانات به عمل آمده توسط همکاران ارجمند اعلام گردیده است.

 ۲- در صورتی که اعتراضی دارید در گروه یا در کلاس‌ها با دبیران محترم مطرح فرمایید.اگر دبیر مربوطه نسبت به تغییر نمره اقدام کردند کارنامه اصلاح و اعلام می‌شود.

 ۳- غیبت های غیر موجه ، تأخیر در ورود و ترک زودهنگام کلاس در نمره انضباط دخالت داده شده است .

۴- در صورتیکه نمره ای در درس یا دروسی ثبت نشده به منزله عدم حضور دانش آموز در امتحان یا فعالیت های کلاسی می باشد و استثناء در این کارنامه نمره ای ثبت نگردیده و در نوبت های بعدی اگر دانش آموزی در امتحان یا فعالیت های کلاسی شرکت نکند نمره وی صفر ثبت می شود.

 ۵- انتظار داریم اولیاء بزرگوار نسبت به ضعف وضعیت درسی دانش آموزان در بعضی از دروس حساس بوده و با دبیران محترم برای افزایش یادگیری همکاری لازم را داشته باشند.

فرم رفتار در منزل

کاندیدای شورای دانش آموزی

دانش آموزان عزیز با سلام و تشکر از همکاری های ارزنده شما
اسامی کاندیدای شورای دانش آموزی دبیرستان حضورتان تقدیم می گردد.
کلیه دانش آموزان می توانند ۵ نفر از کاندیدا را انتخاب کرده و روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ به شماره 09131273794 پیامک نمایند.

نتایج انجمن اولیا و مربیان

 با سلام و تشکر صمیمانه از همکاریهای ارزشمند اولیاء محترم که در امر انتخابات انجمن اولیاء و مربیان مساعدت شایسته مبذول فرمودند نتایج آراء به شرح زیر حضورتان اعلام می گردد.

انجمن اولیاء و مربیان

اولیاء محترم با سلام و احترام

با توجه به اهمیت انتخابات انجمن اولیاء و مربیان و با در نظر گرفتن لیست کاندیدای زیر، عنایت فرموده روز چهارشنبه 28 مهرماه جاری از ساعت 7 صبح تا 4 بعدازظهر در محل دبیرستان حاضر شده و با دریافت تعرفه به صورت کتبی رأی خود را اعلام فرمائید.