نمرات آزمون

دانش آموزان عزیز که در کلاس های تابستان شرکت کرده اید می توانید برای اطلاع از نمرات آزمون ریاضی و علوم با مدرسه تماس بگیرید.

لینک کلاسهای تابستان

لینک برگزاری کلاسهای تابستان:

ریاضی:            

               پایه هفتم              skyroom.online/ch/hakimsanaei/r7

پایه هشتم             skyroom.online/ch/hakimsanaei/r8

پایه نهم                 skyroom.online/ch/hakimsanaei/r9

علوم:             

                         پایه هفتم               skyroom.online/ch/hakimsanaei/o7

پایه هشتم             skyroom.online/ch/hakimsanaei/o8

پایه نهم                 skyroom.online/ch/hakimsanaei/o9

کلاسهای تابستانی

کارنامه نوبت دوم

اولیاء محترم با سلام و تشکر از همکاریهای شما، تقاضا دارد جهت دریافت کارنامه پایانی نوبت دوم و ثبت نام سال تحصیلی آینده طبق برنامه زیر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به دبیرستان مراجعه فرمائید:

* پایه نهم روزهای شنبه 03/29 و یکشنبه 03/30

* پایه هشتم روزهای چهارشنبه 04/02 و پنج شنبه 04/03

* پایه هفتم روزهای دوشنبه 03/31 و سه شنبه 04/01

امتحانات پایه نهم

✅ قابل توجه دانش آموزان عزیز پایه نهم

با سلام خدمت همه عزیزان دانش آموز و با آرزوی سلامتی و توفیق شما و با امید اینکه با شرکت حضوری در آزمون نهائی پایانی خرداد ماه جاری موفقیت چشمگیری کسب نمایید، توجه شما را به نکاتی چند در خصوص برگزاری امتحانات جلب می نمایم:

🌺 ۱- در روزهای امتحانی حضور شما در جلسه رأس ساعت ۸:۴۵ الزامی است.

🌸 ۲- در زمان ورود به آموزشگاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی حتماً بایستی با ماسک، دستکش و همراه داشتن دو عدد خودکار آبی وارد شده و از همراه داشتن تلفن همراه، انواع ساعت های هوشمند و هرگونه جزوه و یادداشت خودداری فرمایید. شایان ذکر است از نوشتن با خودکار قرمز یا سبز در برگه امتحانی جداً خودداری نموده، استفاده از انواع لاک غلط گیر اکیداً ممنوع می باشد.

 

🌺 ۳- از لباس ساده استفاده نموده، از پوشش بلوزهای نصفه آستین با آرم های مبتذل و پوشیدن انواع ساپورت های چسبان جداً خودداری نموده در صورت استفاده از نمره انضباط پایانی شما کسر خواهد شد.

🌸 ۴- زمان ورود به جلسه امتحانی در جای خود مستقر شده و از راه رفتن در جلسه خودداری فرمایید.

🌺 ۵- مدت هر آزمون در سربرگ امتحانی قید شده لذا در زمان نوشتن مشخصات خود در محل برگه ضمن توجه به مدت امتحانی سعی کنید تا پایان آزمون در جلسه حاضر باشید. لازم به ذکر است از درخواست وقت اضافی جداً خودداری نمایید.

🌸 ۶- سوالات به صورت خوانا تهیه و تکثیر شده لذا در صورت لزوم در خصوص اشکال در سوال یا سوالات توسط دبیران توضیح داده خواهد شد و از عزیزان دانش آموز خواهشمند است نظم جلسه امتحانی را رعایت نموده و از سوالات بیجا خودداری فرمایید.

🌺 ۷- در پایان جلسه امتحانی و زمان تحویل برگه امتحانی خود، عزیزان دانش آموز به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی بلافاصله محل دبیرستان را ترک نموده و در کوچه جلو دبیرستان تجمع نفرمایید.

🌸 ۸- همراه داشتن هرگونه یادداشت در جلسه امتحان تقلب محسوب شده حتی اگر مربوط به آن درس نباشد و نمره آن درس و انضباط متخلف صفر منظور خواهد شد.

🌺 به امید همکاری شما در برگزاری یک آزمون موفقیت‌آمیز با نتایج چشمگیر برای عزیزان و با آرزوی سلامتی برای همه آینده‌سازان میهن اسلامی 🌺

🌸 به امید دیدار

مسئول امتحانات - عادل پناه 🌸

کلاس رفع اشکال

قابل توجه اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز
کلاس رفع اشکال ریاضی آقای ادیب طبق برنامه زیر در اسکای روم تشکیل می گردد:
پایه هفتم روز پنج شنبه  1400/02/30  ساعت  9  تا  12
لینک کلاس: skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam7
پایه هشتم روز جمعه  1400/02/31  ساعت 9  تا  12
لینک کلاس: skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam8
-  پایه نهم روز شنبه  1400/03/01   ساعت 8  تا  12  
لینک کلاس: skyroom.online/ch/hakimsanaei/r9

برنامه امتحانات پایه نهم

✅ اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز پایه نهم

با سلام و قبولی طاعات

با لطف و عنایت خداوند و تلاش همکاران ارجمند  و حمایت و همکاری والدین گرامی از آموزش های برنامه ریزی شده و مستمر غیرحضوری و بهره وری مناسب دانش آموزان با توجه به بخشنامه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر امتحان حضوری از دانش آموزان پایه نهم به دلیل اهمیت هدایت تحصیلی موارد ذیل را به استحضار می رساند:

🔸 ۱- دانش آموزان حتماً با لباس مناسب، ماسک، دستکش و خودکار آبی مخصوص خود برای امتحان به مدرسه بیایند و در صورت نیاز بطری آب همراه خود داشته باشند.بوفه مدرسه تعطیل است .

🔸۲-به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ، از اولیاء محترم خواهشمند است از ورود به فضای دبیرستان خودداری نمایند.

🔸۳- از آوردن موبایل و هرگونه ساعتهای هوشمند و یادداشت  به جلسه امتحان جداً خودداری فرمائید.

🔸۴- امتحانات رأس ساعت 9 صبح شروع می شود و دانش آموزان ساعت 8:45 در مدرسه حاضر و با توجه به شماره صندلی در جای خود مستقر شوند.

🔸۵- مسئولیت رفت و آمد دانش آموزدر طول برگزاری امتحانات به عهده اولیاء محترم می باشد.

🔸۶- دانش آموزان فاصله اجتماعی را رعایت کرده و از دست دادن با یکدیگر جداً خودداری فرمایند.

🔸۷- طراحی سوالات امتحانات کتبی بر اساس بودجه بندی جدید که در سایت و کانال مدرسه اعلام شده، می باشد. لازم است در اسرع وقت بودجه بندی هر درس را دقیق مطالعه فرمایید تا مشکلی به وجود نیاید.

🔸۸- از اولیاء ارجمند انتظار دارد به دلیل اهمیت امتحانات نوبت دوم، تمام برنامه های تفریحی ( اعم از تماشای فیلم، استفاده از کامپیوتر و موبایل) و میهمانی های خصوصی و فامیلی را تعطیل نمایند.

🔸9- امتحانات شفاهی و عملی قبل از شروع امتحانات پایانی توسط دبیر مربوط برگزار می شود.

🔸10- در طول برگزاری امتحانات کلیه کلاسهای آنلاین تعطیل می باشد.

🌸 سربلندی و موفقیت شما و دانش آموزان عزیز  آرزوی قلبی ماست 🌸

برنامه امتحانات پایه هفتم و هشتم

✅ اولیاء محترم پایه هفتم و هشتم با سلام و قبولی طاعات

 با توجه به فرا رسیدن زمان امتحانات نوبت دوم، انتظار ما این است که با ایجاد محیطی آرام و مهم جلوه دادن امتحانات زمینه را جهت مطالعه و تمرین بیشتر فرزندتان فراهم نمائید.

🌺1- یکی از راه های مهم جلوه دادن امتحانات،تعطیل کردن تمام برنامه های تفریحی (اعم از تماشای فیلم، استفاده غیر درسی از کامپیوتر و موبایل) و میهمانی های خصوصی و فامیلی می باشد.

🌺 2- حضور به موقع سرجلسه آزمون نقش مؤثری در برقراری آرامش ذهن فرزندتان در روز امتحان دارد. پس یک ربع قبل از امتحان آماده دریافت سؤالات در لینک های اعلام شده باشند.

🌺 3- در طول زمان برگزاری امتحانات، کلیه کلاسهای آنلاین تعطیل می باشد.

🌺 4- قبل از پایان زمان امتحان، پاسخ نامه ها به آدرسی که پائین برگه سؤال مشخص شده ارسال گردد و در ارسال پاسخ تأخیری نداشته باشند.

🌺 5- به فرزندتان توصیه فرمائید با اتکال به خداوند بزرگ و با آرامش، با خطی خوانا و با حوصله به سؤالات پاسخ دهند و قبل از ارسال پاسخ یکبار دیگر  مطالب نوشته شده  را مرور نمایند.( نام و نام خانوادگی و نام کلاس را فراموش نکنند)

🌺 6- محیط مناسب را برای مطالعه فرزندتان فراهم فرمائید.

🌺 7- لطفا در زمان برگزاری آزمون از هرگونه کمک و راهنمایی خودداری فرمائید تا امتحان به صورت واقعی برگزار شود.

🌺 8- با توجه به برنامه امتحانات که در سایت و کانال مدرسه اعلام شده، برنامه ریزی برای مطالعه به موقع دانش آموزان انجام گردد.

🌺 9- طراحی سوالات امتحانات بر اساس بوجه بندی و بارم بندی کتابهای درسی برای امتحانات نوبت دوم می باشد که در  سایت و کانال مدرسه اعلام شده است.لطفا دقیق مطالعه فرمایید.

🌺 10- امتحانات شفاهی و عملی قبل از شروع امتحانات پایانی توسط دبیر مربوط برگزار می شود.

🌸🌸 سربلندی و موفقیت شما و دانش آموزان عزیز  آرزوی قلبی ماست 🌸🌸

لینک  برگزاری امتحانات نوبت دوم

پایه هفتم:           www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam7

پایه هشتم:          www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam8

ورودی پایه هفتم

قابل توجه اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز ورودی پایه هفتم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

دبیرستان حکیم سنایی در نظر دارد به منظور شناخت استعداد دانش آموزان، آزمون ریاضی و علوم ( از کتاب درسی پایه ششم ) به صورت آنلاین برگزار کند.

🔺 ۱- تاریخ آزمون روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ ساعت ۶ بعدازظهر می باشد.

🔻 ۲- آزمون در اسکای روم و در لینک زیر برگزار می شود.

skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam

🔺۳- نام کاربری و رمز عبور کد ملی دانش آموز است.

🔻 ۴-  تعداد ۱۵ سوال ریاضی و ۱۰ سوال علوم در ۲ صفحه و زمان آزمون ۴۰ دقیقه می باشد.

🔺 ۵-پاسخنامه را به شماره ای که در پایین برگه امتحان نوشته شده است به موقع ارسال نمایید.(جواب سوالات را حتما با خودکار آبی و خوش خط و خوانا بنویسید)

🔻 ۶- تصویری که از پاسخ نامه می گیرید واضح و روشن همراه با نام و نام خانوادگی باشد در غیر این صورت قابل تصحیح نمی باشد.تصویر کج نباشد و بعضی از قسمت‌های آن سیاه و تار نباشد.

🔺 ۷- در ارسال پاسخ نیازی به نوشتن سوال نیست، کافی است شماره سوال را همراه با جواب بنویسید. ( به عنوان مثال: سوال۱- الف ، سوال۲ -ب، سوال۳-ج و به همین ترتیب تا سوال آخر )

🔻 ۸- از اولیاء محترم تقاضا می شود که در زمان برگزاری آزمون محیطی را فراهم نمایند که دانش‌آموزان استرس و نگرانی نداشته باشند.

💐 به امید موفقیت فرزندان عزیز شما در همه عرصه های زندگی 💐