آزمون های مشاوره ای مرتبط با هدایت تحصیلی

دانش آموزان عزیز لازم و ضروری است تا روز پنج شنبه 99/09/20 آزمون های غربالگری،  سلامت روانی-رفتاری، رغبت و توانایی را در سایت همگام ( hamgam.medu.ir ) طبق راهنمای زیر تکمیل کنید.

در ضمن جهت دریافت رمز ورود به سایت از روز شنبه 99/09/01 تا روز دوشنبه 99/09/03 از ساعت 9 الی 12 حتما با مدرسه تماس بگیرید.

آموزش مجازی

به اطلاع اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز می رسانیم با وجود محدودیت های جدید و تعطیلی دو هفته ای، از فردا شنبه 99/09/01 کلاس های آنلاین و امتحانات همچنان به قوت خود باقی است و آموزش مجازی طبق روال قبل آنجام می گیرید.ضمناً در صورتیکه سوال یا مشکی داشتید می توانید با مدرسه تماس بگیرید.

انتخابات انجمن اولیاء و مربیان

اولیاء ارجمند با سلام و احترام

با توجه به اسامی کاندیدای انجمن اولیاء و مربیان خواهشمند است پنج نفر از کاندیدا را انتخاب کرده و حداکثر تا روز سه شنبه 99/08/27 به صورت یک شماره 5رقمی به شماره 09131943656 پیامک کنید.

به عنوان مثال عدد 12537 یعنی کاندیدای ردیف1،ردیف2، ردیف5، ردیف3 و ردیف7 می باشد.

قبلا از همکاری اولیاء گرامی نهایت تشکر را داریم.

امتحانات آذرماه

اولیاء ارجمند و دانش آموزان عزیز در زمان برگزاری امتحانات آذر ماه به نکات زیر توجه فرمایید:

 ۱- این امتحانات قبل از امتحانات نوبت اول می باشد بنابراین با آمادگی کامل شرکت فرمایید تا در زمان برگزاری نوبت اول که نمرات در کارنامه ثبت می شود مشکلی نداشته باشید.

 ۲- به زمان برگزاری آزمون ها با دقت توجه فرمایید.

۳- به تعداد صفحات سوال دقت کنید تا در هنگام ارسال پاسخ صفحه ای را فراموش نکنید.

 ۴- پاسخنامه امتحان را به آدرسی که دبیر مشخص می فرماید و یا شماره ای که اعلام می‌کند به موقع و در زمان خودش ارسال نمایید. پاسخنامه های بعد از زمان مقرر تصحیح نمی شود.( جواب سوالات را حتما با خودکار آبی و خوش خط و خوانا بنویسید)

 ۵- تصویری که از پاسخ نامه می گیرید برای ارسال به دبیران محترم واضح و روشن باشد همراه با نام و نام خانوادگی و کلاس در غیر این صورت قابل تصحیح نمی باشد.تصویر کج نباشد و بعضی از قسمت‌های آن سیاه و تار نباشد.(ترجیحاً تصویر با برنامه camscaner باشد)

 ۶- بخشی از نمرات هر آزمون به فعالیت در کلاس، حضور به موقع و عدم ترک کلاس و پاسخ به سوالات دبیران می باشد که در نمره آذرماه و مستمر نوبت اول دخالت داده می شود.

 ۷- از اولیاء محترم تقاضا می شود که در زمان برگزاری آزمون محیطی را فراهم نمایند که دانش‌آموزان کمترین استرس و نگرانی را داشته باشند.

 به امید موفقیت فرزندان عزیز شما در همه عرصه های زندگی

کارنامه

اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

اولین کارنامه ماهانه در سال تحصیلی 1400-1399 آماده شده در همین سایت در قسمت پنل دانش آموزان قابل مشاهده است.( نام کاربری و رمز عبور کد ملی دانش آموز است )

* در رابطه با کارنامه این دو ماه موارد ذیل جهت استحضار اعلام می گردد:

1- با توجه به عدم حضور دانش آموزان در مدرسه و کلاس نمرات بر اساس پرسش های کلاسی، حل تمرین، حضور در کلاس و امتحانات به عمل آمده توسط همکاران ارجمند اعلام گردیده است.

2- در صورتیکه اعتراضی دارید در گروه یا در کلاس ها با دبیران محترم مطرح فرمائید. اگر دبیر مربوط نسبت به تغییر نمره اقدام کردند کارنامه اصلاح و اعلام می شود. درصورت نیاز جهت بررسی بیشتر با دفتر مدرسه تماس بگیرید.

3- در اوایل آذر ماه امتحانات  نوبت بعدی طبق برنامه ای که اعلام می گردد انجام می شود.

4- در دیماه امتحانات نوبت اول به عمل می آید.

5- غیبت های غیرموجه، تأخیر در ورود و ترک زودهنگام کلاس در نمره انضباط دخالت داده شده است.

6- انتظار داریم اولیاء بزرگوار نسبت به ضعف وضعیت درسی دانش آموزان در بعضی از دروس حساس بوده و با دبیران محترم برای افزایش یادگیری همکاری لازم را داشته باشند.

انتخابات انجمن اولیاء و مربیان

اولیاء محترم با سلام و احترام

با توجه به بخشنامه 1700/486642/17  مورخ 99/08/11  اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، لطفا فرم داوطلبین کاندایدا را ملاحظه فرموده و در صورتیکه متقاضی عضویت در انتخابات انجمن اولیا و مربیان می باشید حداکثر تا تاریخ 99/08/20  تلفنی به مدرسه اعلام نمائید تا به اطلاع کلیه اولیاء محترم رسانده شود و رأی گیری به عمل آید.

روز دانش آموز

امتحان

اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

به دلیل تعطیلی روز یکشنبه 99/08/04 کلیه امتحانات پایه هفتم، هشتم و نهم همزمان رأس ساعت 9 صبح برگزار می شود.

برنامه امتحانات مهرماه 99

نکات مهم در رابطه با برگزاری امتحانات مهرماه

با توجه به سپری شدن حدود یک ماه از سال تحصیلی به منظور آگاهی دبیران از آمادگی دانش آموزان از مطالب تدریس شده برنامه امتحانات به شرح ذیل جهت اطلاع اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز اعلام می گردد:

1- در هر روز یک امتحان پیش بینی شده است.

2- آزمون در زمان کلاس هر دبیر برگزار می شود.

3- سوالات توسط دبیر در زنگ خودش طراحی و دانش آموزان بلافاصله تا پایان همان زنگ باید پاسخ را روی واتساپ دبیر ارسال نمایند.بدیهی است بعد از زمان آزمون امکان ارسال پاسخ وجود ندارد و اعتراض وارد نمی باشد.

4- کارنامه این ماه بر اساس حضور در کلاس و فعالیت های انجام شده و نمره این آزمون صادر و به اطلاع اولیاء محترم رسانده می شود.

5- در پایان هر ماه طبق برنامه اعلام شده توسط دبیران آزمون برگزار می شود.

6- ارزشیابی دروس کار و فناوری و تربیت بدنی امتحان کتبی ندارد.

سید مجتبی هاشمی-رئیس دبیرستان غیردولتی حکیم سنایی

ساعت آموزشی کلاسهای آنلاین

♦ قابل توجه اولیای محترم و دانش آموزان عزیز

از روز شنبه 99/07/12 کلاس های غیرحضوری ( آنلاین) به شرح زیر تشکیل می گردد :

∴ جلسه اول از ساعت  8:15  تا  9:30

20 دقیقه استراحت

∴ جلسه دوم از ساعت 9:50  تا  11:05

20 دقیقه استراحت

∴ جلسه سوم از ساعت 11:25  تا  12:45