نکات امتحانات نوبت اول

✅ اولیاء محترم لطفاً توجّه فرمائید

با توجه به فرارسیدن زمان امتحانات نوبت اول، انتظار ما این است که با ایجاد محیطی آرام و مهم جلوه دادن امتحانات زمینه را جهت مطالعه و تمرین بیشتر فرزندتان فراهم نمائید.

🌺1- یکی از راه های مهم جلوه دادن  امتحانات،تعطیل کردن تمام برنامه های تفریحی (اعم از تماشای فیلم، استفاده غیردرسی از کامپیوتر و موبایل) و میهمانی های خصوصی و فامیلی می باشد.

🌺 2- حضور به موقع سرجلسه آزمون نقش مؤثری در برقراری آرامش ذهن فرزندتان در روز امتحان دارد. پس یک ربع قبل از امتحان آماده دریافت سؤالات در لینک های اعلام شده باشند.

🌺 3- در روز امتحان هر درس کلاس های آن روز تعطیل خواهد بود و در روزهایی که امتحان نیست کلاس های آنلاین طبق برنامه هفتگی تشکیل می شود.

🌺 4- قبل از پایان زمان امتحان، پاسخ نامه ها به آدرسی که پائین برگه سؤال مشخص شده ارسال گردد و در ارسال پاسخ تأخیری نداشته باشند.

🌺 5- به فرزندتان توصیه فرمائید با اتکال به خداوند بزرگ و با آرامش، با خطی خوانا و با حوصله به سؤالات پاسخ دهند و قبل از ارسال پاسخ یکبار دیگر  مطالب نوشته شده  را مرور نمایند.( نام و نام خانوادگی و نام کلاس را فراموش نکنند)

🌺 6- محیط مناسب برای مطالعه فرزندتان فراهم فرمائید.

🌺 7- در زمان برگزاری آزمون از هرگونه کمک و راهنمایی خودداری فرمائید تا امتحان به صورت واقعی برگزار شود.

🌺 8- با توجه به برنامه امتحانات که در سایت و کانال مدرسه اعلام شده، برنامه ریزی برای مطالعه به موقع دانش آموزان انجام گردد.

🌸🌸 سربلندی و موفقیت شما و دانش آموزان عزیز آرزوی قلبی ماست 🌸🌸

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*