برنامه امتحانات پایه هفتم و هشتم

✅ اولیاء محترم پایه هفتم و هشتم با سلام و قبولی طاعات

 با توجه به فرا رسیدن زمان امتحانات نوبت دوم، انتظار ما این است که با ایجاد محیطی آرام و مهم جلوه دادن امتحانات زمینه را جهت مطالعه و تمرین بیشتر فرزندتان فراهم نمائید.

?1- یکی از راه های مهم جلوه دادن امتحانات،تعطیل کردن تمام برنامه های تفریحی (اعم از تماشای فیلم، استفاده غیر درسی از کامپیوتر و موبایل) و میهمانی های خصوصی و فامیلی می باشد.

? 2- حضور به موقع سرجلسه آزمون نقش مؤثری در برقراری آرامش ذهن فرزندتان در روز امتحان دارد. پس یک ربع قبل از امتحان آماده دریافت سؤالات در لینک های اعلام شده باشند.

? 3- در طول زمان برگزاری امتحانات، کلیه کلاسهای آنلاین تعطیل می باشد.

? 4- قبل از پایان زمان امتحان، پاسخ نامه ها به آدرسی که پائین برگه سؤال مشخص شده ارسال گردد و در ارسال پاسخ تأخیری نداشته باشند.

? 5- به فرزندتان توصیه فرمائید با اتکال به خداوند بزرگ و با آرامش، با خطی خوانا و با حوصله به سؤالات پاسخ دهند و قبل از ارسال پاسخ یکبار دیگر  مطالب نوشته شده  را مرور نمایند.( نام و نام خانوادگی و نام کلاس را فراموش نکنند)

? 6- محیط مناسب را برای مطالعه فرزندتان فراهم فرمائید.

? 7- لطفا در زمان برگزاری آزمون از هرگونه کمک و راهنمایی خودداری فرمائید تا امتحان به صورت واقعی برگزار شود.

? 8- با توجه به برنامه امتحانات که در سایت و کانال مدرسه اعلام شده، برنامه ریزی برای مطالعه به موقع دانش آموزان انجام گردد.

? 9- طراحی سوالات امتحانات بر اساس بوجه بندی و بارم بندی کتابهای درسی برای امتحانات نوبت دوم می باشد که در  سایت و کانال مدرسه اعلام شده است.لطفا دقیق مطالعه فرمایید.

? 10- امتحانات شفاهی و عملی قبل از شروع امتحانات پایانی توسط دبیر مربوط برگزار می شود.

?? سربلندی و موفقیت شما و دانش آموزان عزیز  آرزوی قلبی ماست ??

لینک  برگزاری امتحانات نوبت دوم

پایه هفتم:           www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam7

پایه هشتم:          www.skyroom.online/ch/hakimsanaei/exam8

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*