امتحانات پایه نهم

✅ قابل توجه دانش آموزان عزیز پایه نهم

با سلام خدمت همه عزیزان دانش آموز و با آرزوی سلامتی و توفیق شما و با امید اینکه با شرکت حضوری در آزمون نهائی پایانی خرداد ماه جاری موفقیت چشمگیری کسب نمایید، توجه شما را به نکاتی چند در خصوص برگزاری امتحانات جلب می نمایم:

? ۱- در روزهای امتحانی حضور شما در جلسه رأس ساعت ۸:۴۵ الزامی است.

? ۲- در زمان ورود به آموزشگاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی حتماً بایستی با ماسک، دستکش و همراه داشتن دو عدد خودکار آبی وارد شده و از همراه داشتن تلفن همراه، انواع ساعت های هوشمند و هرگونه جزوه و یادداشت خودداری فرمایید. شایان ذکر است از نوشتن با خودکار قرمز یا سبز در برگه امتحانی جداً خودداری نموده، استفاده از انواع لاک غلط گیر اکیداً ممنوع می باشد.

 

? ۳- از لباس ساده استفاده نموده، از پوشش بلوزهای نصفه آستین با آرم های مبتذل و پوشیدن انواع ساپورت های چسبان جداً خودداری نموده در صورت استفاده از نمره انضباط پایانی شما کسر خواهد شد.

? ۴- زمان ورود به جلسه امتحانی در جای خود مستقر شده و از راه رفتن در جلسه خودداری فرمایید.

? ۵- مدت هر آزمون در سربرگ امتحانی قید شده لذا در زمان نوشتن مشخصات خود در محل برگه ضمن توجه به مدت امتحانی سعی کنید تا پایان آزمون در جلسه حاضر باشید. لازم به ذکر است از درخواست وقت اضافی جداً خودداری نمایید.

? ۶- سوالات به صورت خوانا تهیه و تکثیر شده لذا در صورت لزوم در خصوص اشکال در سوال یا سوالات توسط دبیران توضیح داده خواهد شد و از عزیزان دانش آموز خواهشمند است نظم جلسه امتحانی را رعایت نموده و از سوالات بیجا خودداری فرمایید.

? ۷- در پایان جلسه امتحانی و زمان تحویل برگه امتحانی خود، عزیزان دانش آموز به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی بلافاصله محل دبیرستان را ترک نموده و در کوچه جلو دبیرستان تجمع نفرمایید.

? ۸- همراه داشتن هرگونه یادداشت در جلسه امتحان تقلب محسوب شده حتی اگر مربوط به آن درس نباشد و نمره آن درس و انضباط متخلف صفر منظور خواهد شد.

? به امید همکاری شما در برگزاری یک آزمون موفقیت‌آمیز با نتایج چشمگیر برای عزیزان و با آرزوی سلامتی برای همه آینده‌سازان میهن اسلامی ?

? به امید دیدار

مسئول امتحانات - عادل پناه ?

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*