نکات امتحانات پایه نهم

اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز با سلام

با لطف و عنایت خداوند و تلاش همکاران ارجمند  و حمایت و همکاری والدین گرامی از آموزش های برنامه ریزی شده و مستمر غیرحضوری و بهره وری مناسب دانش آموزان با توجه به بخشنامه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر امتحان حضوری از دانش آموزان  پایه نهم  به دلیل اهمیت هدایت تحصیلی موارد ذیل را به استحضار می رساند:

1- دانش آموزان حتماً با لباس فرم مدرسه، ماسک، دستکش و خودکار آبی مخصوص خود برای امتحان به مدرسه بیایند و در صورت نیاز بطری آب همراه خود داشته باشند.بوفه مدرسه بسته است .

2-به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ، از اولیاء محترم خواهشمند است از ورود به فضای دبیرستان خودداری نمایند.

3- از آوردن موبایل و هرگونه ساعتهای هوشمند و یادداشت  به جلسه امتحان جداً خودداری فرمائید.

4- امتحانات رأس ساعت 8 صبح شروع می شود و دانش آموزان ساعت 7:45 در مدرسه حاضر و با توجه به شماره صندلی در جای خود مستقر شوند.

5- مسئولیت رفت و آمد دانش آموزدر طول برگزاری امتحانات به عهده اولیاء محترم می باشد.

6- دانش آموزان فاصله اجتماعی را رعایت کرده و از دست دادن با یکدیگر جداً خودداری فرمایند.

7- طراحی سوالات امتحانات کتبی بر اساس مطالب تدریس شده تا آخر هفته اول اسفندماه می باشد ( 20 نمره ) و از مطالبی که دبیران محترم به صورت آنلاین یا صوتی انجام داده اند طبق نظر دبیران ارجمند چند سوال اختیاری داده می شود.لازم به ذکر است کلیه دبیران دقیقا فصل و صفحه مطالب تدریس شده تا آخر هفته اول اسفندماه را که قرار است امتحان به عمل آید  در کلاس آنلاین  بیان نموده اند.

8- از اولیاء ارجمند انتظار دارد به دلیل اهمیت امتحانات نوبت دوم، تمام برنامه های تفریحی ( اعم از تماشای فیلم، استفاده از کامپیوتر و موبایل) و میهمانی های خصوصی و فامیلی را تعطیل نمایند.

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*